KURUMSAL

Tarihçe Misyonumuz Yönetim Şeması Kalite Politikamız
 

Tarihçe

Tarihçe
Tarihçe
Tarihçe

Mersin 2. Organize Sanayi Bölgesinde  üretim yapmakta olup günlük 500 ton kapasite ile modern ve teknolojik tesisimizde hijyen kurallarına uygun olarak Ayçiçeği, Mısır, Zeytinyağı, Kanola, Soya ve Pamuk Yağı rafinasyon edilmektedir. Yine modern tesislerimizde günlük 200 ton margarin üretimi gerçekleştirilmektedir. Dünyanın en ileri teknolojisi olarak bilinen Continu sistemiyle her türlü yemeklik yağ işlenmekte, üretilen ürünlerin şişelenmesi  ve ambalajlanması kendi özel tesisimizde el değmeden tüketiciye ulaştırılmaktadır.

 

Bir Aile şirketi olan UNAT YAĞ, vizyonu ve üstlendiği misyonla değerlerini en üst düzeye çıkarma gayreti ve bilinci içindedir. Markalarımız  UNAT , İNCİ , FORZ ve MANOLYA ile tüketicilere sağlıklı bir yağ sunabilmek için kaliteli ve sınırsız bir hizmet anlayışıyla gerekli özen gösterilmektedir. İnsan Kaynakları ve teknolojiye önem veren firmamız sahip olduğu Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001-2008, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ISO 22000-2005 ve iş sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi OHSAS 18001:2007 ve TSE kalite belgeleriyle iç pazarda oluşturduğu geniş bayi ağıyla ulaştığı tüketicilerinden hak ettiği ilgiyi görmektedir.

 

Başta Irak olmak üzere Suriye, Yemen, Suudi Arabistan, Sudan, Libya, Ürdün, Kuveyt, Dubai gibi Orta Doğu ülkelerine, Türk Cumhuriyet'lerine, Avrupa ülkeleri ve Kuzey Afrika'ya ihracat yapmaktayız.  Sürekli olarak artan ihracat rakamlarımız ilerlediğimiz hedeflerin bizim doğru yolda olduğumuzun en büyük kanıtıdır. Ülke kalkınmasına her zaman katkı sağlamanın gayreti içerisinde olan şirketimiz ihracat hedeflerini bu paralelde sürdürmektedir.


Anasayfa Hakkımızda Sertifikalar İnsan Kaynakları Foto Galeri Haberler İletişim

Copyright 2013 Unat Yağ
vemedya.com